Aluminiowa ślusarka przeciwpożarowa

Drzwi, Fasady i Ścianki Przeciwpożarowe

Wykonujemy ścianki aluminiowe i fasady w klasach EI 30 i EI 60 oraz drzwi ppoż EI 15, EI 30 i EI 60 z klasą dymoszczelności Sa i Sm. Zapewniamy dostęp do systemów zwiększających bezpieczeństwo w każdym budynku. Możesz zaufać naszym konstrukcjom, które są wykonywane z najwyższej jakości materiałów i z należytą starannością. Bazujemy na sprawdzonych, niezawodnych systemach, które polecają eksperci. Jako renomowany producent wierzymy, że możemy podnieść bezpieczeństwo w każdym budynku.

Na produkowane wyroby przeciwpożarowe posiadamy aktualne aprobaty i certyfikaty. To tylko potwierdza wysoką jakość naszej produkcji. Jesteśmy dumni, że możemy proponować tak wspaniałe drzwi aluminiowe ppoż, których nie może zabraknąć w żadnym budynku użyteczności publicznej. Wierzymy, że zapewnią maksymalne bezpieczeństwo niezbędne dla każdej osoby w nim przebywającej.

Swoboda montażu

Zarówno ścianki jak i drzwi ppoż mogą być stosowane w konstrukcjach wewnętrznych oraz zewnętrznych. To daje bardzo dużą swobodę w zakresie montażu, jak i wykorzystania zakupionych produktów. Wiemy, czego potrzebują nasi klienci, dlatego oferta jest skrojona na miarę ich potrzeb. Oprócz możliwości zakupu konstrukcji przeciwpożarowych, możesz także zamówić montaż drzwi ppoż. Nasi eksperci zadbają o poprawne zamontowanie drzwi i innych zakupionych systemów przeciwpożarowych, co podniesie skuteczność ich działania w chwilach zagrożenia.

Nowoczesne rozwiązania

Nowoczesne, kompleksowe rozwiązania, które znajdziesz w naszej ofercie zapewnią podniesienie bezpieczeństwa w każdym budynku. Każda ściana czy drzwi wykonane w technologii przeciwpożarowej są zdolne ochronić ludzkie życie, co jest ogromnym atutem. W czasie trwania pożaru, bez wątpienia każdy z zastosowanych elementów zadziała i będzie miał znaczenie dla rozwoju sytuacji.

W celu uzyskania szczegółowej oferty prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z naszym zespołem projektantów. Doradzimy rozwiązania, z których uzyskasz maksymalne zadowolenie. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

Czekamy na kontakt

Sprzedaż montaż, serwis drzwi automatycznych
okna drzwi aluminiowe Warszawa kontakt

Chcesz porozmawiać na temat współpracy lub przesłać nam zamówienie do wyceny? Zadzwoń lub napisz do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji zarówno pod telefonem, jak i e-mailem. Nasi pracownicy chętnie opowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

Tel: 22 497 80 28