Ścianki całoszklane bezramowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ścianek całoszklanych bezramowych, które można wykorzystać w różnych typach budynków. Szklane zabudowy wyróżniają się elegancją, fantastycznymi walorami wizualnymi oraz praktycznym zastosowaniem. Umożliwiają podniesienie estetyki obiektu i wpływają na praktyczne zaaranżowanie przestrzeni. Są to wymagania stawiane głównie przez korporacje, których w Polsce pojawia się coraz więcej. Open space, która zostanie wytworzona wraz ze ściankami całoszklanymi bezramowymi umożliwi wydzielenie stref, jednocześnie nadal zapewniając widoczność dla wszystkich pracujących w biurze podmiotów.

Izolacja akustyczna

Ścianki całoszklane bezramowe zapewniają izolację od odgłosów zewnętrznych dla pracowników, a jednocześnie gwarantują ozdobny charakter wnętrza budynku. Wydzielenie pomieszczeń z ich pomocą nie stanowi większego problemu. Transparentne szkło pozwala na zachowanie prywatności i spokoju, a jednocześnie spełnia oczekiwania nowoczesnej polityki biur. Wyjątkowo wytrzymała i odporna na uszkodzenia konstrukcja pozostanie z Wami przez długie lata.

ścianki całoszklane bezramowe

Wieloletnie doświadczenie

Nasza firma dostarcza ścianki całoszklane bezramowe już od wielu lat. Wyróżniają się elegancją i nowoczesnością. Stanowią niezastąpione wyposażenie dla centrów handlowych, obiektów biurowych oraz wielu innych budynków świadczących usługi. Oczywiście mogą znaleźć zastosowanie także w prywatnych wnętrzach. Najważniejsze jest jednak to, że nasze konstrukcje, ze względu na zastosowane parametry techniczne, spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Proponujemy funkcjonalne rozwiązania, z których możesz skorzystać. Warto również dodać, że ścianki całoszklane bezramowe są bardzo proste w montażu, można wykorzystać je w dowolnym pomieszczeniu, a ich wygląd zawsze jest nienaganny. Wierzymy, że w naszej ofercie znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Ścianki, które oferujemy są maksymalnie estetyczne, umożliwiają świetne odgrodzenie przestrzeni, a jednocześnie zachowują przestronność wnętrza. Czy takiego właśnie rozwiązania szukasz do zagospodarowania przestrzeni? Wszystkie te potrzeby jesteśmy w stanie spełnić

Czekamy na kontakt

Sprzedaż montaż, serwis drzwi automatycznych
okna drzwi aluminiowe Warszawa kontakt

Chcesz porozmawiać na temat współpracy lub przesłać nam zamówienie do wyceny? Zadzwoń lub napisz do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji zarówno pod telefonem, jak i e-mailem. Nasi pracownicy chętnie opowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

Tel: 22 497 80 28