O firmie

Informacje o firmie Aluminium plus Automatyka

Firma Aluminium plus Automatyka działa nieprzerwanie na rynku od 1991 roku. Jesteśmy jedną z najstarszych rodzimych firm zajmujących się produkcją stolarki aluminiowej i drzwi automatycznych. Gwarantujemy kompleksową obsługę projektów, która obejmuje m.in. montaż drzwi ppoż, serwis drzwi automatycznych, a także doradztwo w zakresie dobierania do potrzeb obiektu najlepszych konstrukcji aluminiowych. Realizujemy zlecenia w całej Polsce. Chętnie współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami. Zachęcamy do skorzystania z naszego doświadczenia oraz wiedzy.

drzwi aluminiowe producent
konstrukcje aluminiowe producent

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie i dostarczać najlepsze drzwi aluminiowe producent oraz okna aluminiowe Warszawa. W procesie produkcji korzystamy wyłącznie z systemów od najlepszych dostawców, a jednym z nich jest firma TORMAX, której jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem w Polsce. Takie współprace pozwalają nam dostarczać najlepsze drzwi automatyczne przesuwne, z których nasi klienci uzyskują pełne zadowolenie, nie zgłaszają żadnych zastrzeżeń w trakcie użytkowania. Naszą domeną jest elastyczność i umiejętność wypełnienia indywidualnych potrzeb klientów.

Czekamy na kontakt

Sprzedaż montaż, serwis drzwi automatycznych
okna drzwi aluminiowe Warszawa kontakt

Chcesz porozmawiać na temat współpracy lub przesłać nam zamówienie do wyceny? Zadzwoń lub napisz do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji zarówno pod telefonem, jak i e-mailem. Nasi pracownicy chętnie opowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

Tel: 22 497 80 28