Drzwi automatyczne

Produkujemy automatyczne drzwi przesuwne w oparciu o technologię szwajcarskiej firmy TORMAX, która jest najdłużej działającą firmą tej branży w Europie i której jesteśmy oficjalnym przedstawicielem na terenie kraju.

Oferujemy drzwi przesuwne, rozwierne, przesuwne po łuku oraz karuzelowe. Naszą wizytówką jest ponad 1700 zamontowanych automatów od 1991r. Wykonujemy montaże na terenie całego kraju.

drzwi automatyczne przesuwne

Serwisujemy także drzwi automatyczne wykonane przez inne firmy w promieniu 200 km od Warszawy. W celu uzyskania szczegółowej oferty prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z naszym zespołem projektantów.

Drzwi przesuwne automatyczne dostosowane do potrzeb

Drzwi automatyczne przesuwne, które znajdziesz w naszej ofercie umożliwiają zastosowanie w wielu nowoczesnych budynkach, co podnosi ich atrakcyjność i wpływa na pozytywny odbiór przez odwiedzających. Skrzydła automatyczne przesuwne nadają się do montażu na kilka różnych sposobów, co dokładnie mogą opisać nasi pracownicy oferujący usługę montażu zamówionych systemów. Warto się z nimi skontaktować, aby poznać technologię i wybrać opcję najbardziej dopasowaną do potrzeb.

Wieloletnie doświadczenie

Systemy drzwi automatycznych powstały na bazie wieloletnich doświadczeń oraz współpracy z najlepszymi podmiotami. Zapewniają maksymalny komfort użytkowania, jednocześnie zachowują najwyższe standardy bezpieczeństwa w trakcie obsługi. Napęd dołączony do drzwi działa niezawodnie umożliwiając bezproblemowe wejście i wyjście z budynku. W naszym asortymencie znajdziesz wyłącznie konstrukcje ekonomiczne, dostosowane do Twoich potrzeb, spełniające najwyższe oczekiwania.

Serwis drzwi automatycznych

Aby drzwi automatyczne działały niezawodnie, warto dbać o ich konstrukcję, a w tym pomoże nasz serwis drzwi automatycznych. Eksperci, których zatrudniamy zadbają o przegląd techniczny, jak i wykonanie niezbędnych prac wpływających na sprawne działanie skrzydeł. Możesz zwrócić się do nas także o wsparcie w przypadku niespodziewanej awarii. Przeprowadzimy niezbędne prace naprawcze umożliwiające dalszą bezproblemową eksploatację zakupionych drzwi. To wszystko jest możliwe, gdy nawiążesz z nami współpracę.

Czekamy na kontakt

Sprzedaż montaż, serwis drzwi automatycznych
okna drzwi aluminiowe Warszawa kontakt

Chcesz porozmawiać na temat współpracy lub przesłać nam zamówienie do wyceny? Zadzwoń lub napisz do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji zarówno pod telefonem, jak i e-mailem. Nasi pracownicy chętnie opowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

Tel: 22 497 80 28