Kiedy należy się zgłosić po serwis drzwi automatycznych ?

Kiedy należy wezwać serwis drzwi automatycznych?

Drzwi automatyczne są bardzo wygodnym rozwiązaniem świetnie sprawdzającym się w nowoczesnych budynkach. Umożliwiają sprawne wchodzenie i opuszczanie obiektu. Istotne jest, aby dbać o ich kondycję i zamawiać w regularnych odstępach czasu serwis drzwi automatycznych.

Drzwi automatyczne wyprodukowane zgodnie z przepisami i normami stanowią korzystne wyposażenie dla każdego budynku. Ich użytkowanie przez lata jest możliwe, jeżeli tylko będzie się wykonywało niezbędne prace modernizacyjne. Są pewne sygnały, gdy niezbędne jest wezwanie specjalisty, w celu sprawdzenia poprawnego funkcjonowania drzwi.

Czym może być spowodowane wolne otwieranie się drzwi automatycznych?

Drzwi automatyczne przesuwne, jak i każde inne wymagają przestrzegania norm bezpieczeństwa: EN 16005. Pozwala to wyeliminować miejsca niebezpieczne w trakcie ich użytkowania, jak i zwrócić na nie szczególną uwagę. Proste czujniki sprawiają, że konstrukcje są maksymalnie bezpieczne. Zawsze warto zadbać, aby zostały wzbogacone o nowoczesne elementy zabezpieczające działające z maksymalną sprawnością. Dodatkowo podwyższają wydajność konstrukcji i wpływają na poprawne funkcjonowanie całego obiektu.

Serwis drzwi automatycznych po remontach

Prace remontowe mogą spowodować duże zapylenie i zanieczyszczenie, a to negatywnie wpływa na działanie tak zaawansowanego systemu, jakim są drzwi automatyczne. Należy od razu po zakończeniu remontu i odbezpieczeniu drzwi zamówić ekipę, która przetestuje je pod kątem uszkodzeń, jakie mogły powstać. Wszystkie najważniejsze elementy zabezpieczające będą min. przeczyszczone. Działanie takie wpłynie pozytywnie na wydajność konstrukcji.

Modernizacja drzwi automatycznych

Serwis drzwi automatycznych okazuje się bardzo pomocny, jeżeli chcesz zdecydować się na wymianę konstrukcji. Otrzymasz porady dostosowane do specyfiki budynku, w którym ma zostać przeprowadzony montaż. Jako producent drzwi aluminiowych, automatycznych oraz okien posiadamy grono specjalistów, którzy są w stanie doradzić, w jakie konstrukcje warto zainwestować.

Nasz serwis drzwi automatycznych działa w trosce o potrzeby klientów, gwarantuje dobranie rozwiązania i wykonanie wszelkich usług z bardzo dużą dokładnością. Korzystając z usług firmy na ścianki aluminiowe, jak i inne elementy wyposażenia budynków masz pewność, że zostaną zamontowane i sprawdzone w profesjonalny sposób.